פינוי אסבסט

סוקר אסבסט הנותן לכם שירות פינוי אסבסט

אייקון אושרסוקר אסבסט כאחראי אסבסט רשום תחת שני קבלנים רשומים במשרד להגנת הסביבה. לוחות אסבסט שבורים שמהם יוצאים סיבי אסבסט מגיעים לאוויר החשוף שבו שוהים אנשים וכך יכולים להשפיע עליהם ולהזיק לבריאות שלהם, אלה אותם בני אדם שחיים בסביבה או שנמצאים בקריבתו של עבודת פינוי אסבסט. מומלץ לערוך בדיקת צובר על מנת לוודא שאכן החומר עשוי מאסבסט ובאיזה רמת ריכוז נמצא כעת. סכנת האסבסט מצויה כאשר שרפה או קריסה של גג אסבסט מתרחשת. אצלנו  נספק לכם שירות מקצועי, מנוסה ומיומן לפינויו של האסבסט. אנו ממזהרים סיבי האסבסט וכמובן שאין רשות לאף אדם להתקרב לסביבה בעת עבודות הפינוי.

פינוי אסבסט

IMG-20160328-WA0012

מה זה בעצם אסבסט?

אייקון אושראסבסט הוא קבוצה של מינרלים המתרחשים באופן טבעי בסביבה, צרורות של סיבים שניתן להפריד לחוטים דקים, עמידים. אלו עמידים בפני חום, אש, כימיקלים ואינם מוליכים חשמל. אזבסט בשימוש נרחב בתעשיות רבות.
מבחינה כימית, מינרלים אסבסט הם תרכובות סיליקט, כלומר הם מכילים אטומים של סיליקון וחמצן במבנה המולקולרי שלהם.
חשיפה לאסבסט עלולה להגביר את הסיכון של אסבסטוזיס והפרעות אחרות , סרטן הריאות, וסוגי סרטן אחרים .
אנשים שנחשפו (או חושדים שהם נחשפו) לאסבסט בעבודה , דרך הסביבה , או בבית באמצעות מגע משפחה צריכים ליידע את הרופא שלהם ולדווח על כל סימפטומים. אנו יכולים לספק מידע נוסף על חשיפה והכללים לפנות אסבסט.

המשתמשים בו

אייקון אושרתעשיות הבנייה השתמשו בו לחיזוק בטון ופלסטיק וכן לבידוד, קירוי, חומר מעכב בערה, וקליטת קול. תעשיית בניית הספינות השתמשה באסבסט לצינורות קיטור, וצינורות מים חמים. תעשיית הרכב משתמשת באסבסט בנעלי בלם רכב ורפידות מצמד. אסבסט שימש גם באריחי תקרה ורצפה,בנוסף, אסבסט נמצא במוצרי גינה וכמה עפרונות המכיל טלק.
סיבי האסבסט במוצרים אלה ניתן לשחרר לסביבה במהלך שימוש. יצרנים של מייבש שיער חשמלי הפסיקו להשתמש באסבסט במוצרים שלהם. ישנם תקנות הדורשות לבחון מבנים עבור הנוכחות של אסבסט פגום, ולמנוע או להפחית חשיפה לאסבסט לדיירים על ידי פינוי גג אסבסט או לעטוף אותו. מימון המון לסרטון:

מתמחים גם ב: פירוק אסבסט , הטמנת אסבסט, פינוי אסבסט מחיר

קראו עוד על: וילות בצפון למשפחות

© All rights reserved 2019

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save