הטמנת אסבסט

הטמנת אסבסט

הטמנת אסבסט

הטמנת אסבסט איך היא מתבצעת?

לאחר הפינוי ופירוק האסבסט יש להובילו לאתרי הטמנה , שהרי קובעת את תנאים שימנע מזיהום אויר מיותר.אנו נותנים פתרונות פיקוח ובקרה בעת הטמנת אסבסט כך להימנע מאירועים חריגים.
אנשים הנמצאים במקומות המכילים אזבסט מוטרדים, מכיוון שהסיבים הזעירים משתחררים לאוויר וכאשר הם נשמו אותו הם יכולים להיות לכודים בתוך הריאות ולהישאר שם במשך שנים רבות. במשך זמן, הסיבים אלו יכולים להצטבר ולגרום לבעיות בריאותיות חמורות. סיבי אסבסט מצטברים בצלקות וגורמים לדלקת הריאות. זה עושה את הנשימה קשה יותר ויותר , ואף יכול לגרום לסרטן ומחלות אחרות. סימפטומים של מחלות אלו עשויים שלא להופיע עד 10 שנים לאחר החשיפה הראשונית.

מספר גורמים העוזרים לנו לקבוע כיצד משפיעה החשיפה לאסבסט

אייקון אושרמינון ( לכמה אזבסט נחשף), משך ( כמה זמן אדם נחשף), גודל , צורה ,והרכב כימי של סיבי האסבסט.מקור של החשיפה .גורמי סיכון אישיים, כמו עישון ומחלות ריאה שקיימים מראש. למרות שכל הצורות של אסבסט נחשבות מסוכנות, סוגים שונים של סיבי אסבסט עשויים להיות קשורים לסיכונים בריאותיים שונים.

אייקון אושרמחקרים רבים הראו כי השילוב של עישון וחשיפה לאסבסט הוא מסוכן במיוחד. יש מעשנים שגם הם נחשפו לאסבסט והסיכון לפתח סרטן ריאות הוא גדול יותר מהסיכונים הבודדים מאסבסט והעישון ביחד.  יש ראיות לכך שהפסקת עישון תפחית את הסיכון לסרטן הריאות בקרב עובדים שנחשפו לאסבסט. עם זאת, אנשים שנחשפו לאסבסט בעבודה בכל עת במהלך החיים שלהם או שחושדים שהם עלולים להיחשף לא צריכים לעשן .

אז מה עושים?

אייקון אושראנשים שנחשפו לסיבי אסבסט בעבודה, דרך הסביבה או בבית באמצעות מגע משפחה, צריכים ליידע את הרופא שלהם על היסטורית חשיפתם או לא, והאם הם חווים תסמינים כלשהם. הסימפטומים של מחלות הקשורות לאסבסט עלולים שלא יתבררו במשך עשורים רבים לאחר החשיפה. זה חשוב במיוחד לבדוק עם רופא האם אחת מהתופעות הבאות מתפתחות: קוצר נשימה, צפצופים, צרידות, שיעול מתמשך שמחריף עם הזמן, כאב או הידוק בחזה, קושי בבליעה, נפיחות בצוואר או הפנים, אובדן התיאבון, ירידה במשקל, עייפות או אנמיה .

שירותים נוספים: פירוק אסבסט , פינוי אסבסט

 

 

 

Save

Save